Co słychać u byłych zawodników?

W związku z wycofaniem się MKS Kańczugi z ligi spowodowanym problemami kadrowymi musieliśmy odbyć w tej kolejce przymusową pauzę, z tego powodu postanowiliśmy zajrzeć co słychać u naszych byłych zawodników w wyższych ligach i wam zaprezentować.

• Tomasz Siryk zagrał pełne 90 minut w wygranych przez siebie Derbach Warszawy reprezentując barwy Polonii Warszawa w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych. Czarne Koszule ograły Legionistów 4:1 po dwóch bramkach Płachety, jednej Chrzanowskiego i jednej Brzeskiego. Nasz były bramkarz może zaliczyć mecz na tak zwany plus, ponieważ puścił tylko jedną bramkę w 70 minucie i jak sam przyznał była ona nie do obrony. Ciekawostką jest to, że w tym meczu grał brat Michała Żyry, Mateusz Żyro.
  • Michał Czarny: Niewiele osób pamięta w jak biegał w barwach lubaczowskich juniorów, ponieważ minęło już kilka dobrych lat. Obecnie jest zawodnikiem II ligowej Stali Stalowa Wola. Do Stalowej Woli przyjechał Górnik Wałbrzych. Gospodarze wygrali to starcie, a Michał Czarny dwa razy wpisał się na listę strzelców.
    Mecz 8 kolejki II Ligi Między Stal Stalową Wolą i Górnikiem Wałbrzych zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy po dwóch bramkach Czarnego,jednej Sekulskiego i Orłowskiego dla gości.

• III ligowy Sokół Sieniawa, w którym grają Bartosz Szczybyło oraz Paweł Hass, zremisował z Tomasovią Tomaszów Lubelski 0:0.

Załączamy wywiad z bohaterem meczu w Stalowej Woli Michałem Czarnym.